تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
پایان روز اول جام تختی

سوادکوهی برنده بزرگ روز اول

  • کد خبر : 1309
  • 04 خرداد 1402 - 20:24
سوادکوهی برنده بزرگ روز اول
روز نخست مسابقات کشتی آزاد جام تختی به میزبانی ارومیه با معرفی نفرات برتر پنج وزن نخست پایان یافت

به گزارش فاطر ۲۴:  روز نخست چهل و سومین دوره مسابقات کشتی آزاد جام تختی در ارومیه پایان یافت.
در این روز از مسابقات در وزن ۵۷ کیلوگرم “احمد محمدنژاد جوان” با برد ۷ بر ۶ مقابل “میلاد ولی‌زاده” مقام قهرمانی را کسب کرد و “ابراهیم خواری” و “علی مومنی” مشترکا سوم شدند.
در وزن ۶۵ کیلو، “محمدرضا شکری” ۹ بر ۲ “ابراهیم الهی” را برد و مدال طلا را از آن خود کرد و در این وزن عنوان سوم مشترک به “محمدعلی عموزاد” و “کیان محمودجانلو” رسید.
وزن ۷۰ کیلوگرم نیز با قهرمانی “محمد بخشی” پایان یافت و در این وزن “علی اکبر زرودی” عنوان دوم را کسب کرد و “مرتضی قیاسی” و “رحمان رحیم پور” سوم شدند.
مسابقات وزن ۷۹ کیلوگرم که یکی از وزن‌های حساس مسابقات بود با برد ۴ بر ۳ “علی اکبر سوادکوهی” مقابل “محمد نخودی” در فینال همراه شد و عنوان سوم مشترک را “مصطفی قیاسی” و “سبحان یاری” کسب کردند.
در نهایت در وزن ۹۲ کیلوگرم، “محمدمبین عظیمی در فینال ۵ بر ۲ “محمدجواد ابراهیمی” را شکست داد و قهرمان شد و “ارشک محبی” و “سبحان اصغری” مشترکا سوم شدند.
در پایان مسابقات فینال با حضور مسئولین استانی آذربایجان‌غربی مدال‌های نفرات برتر اهدا شد.
رتبه بندی اوزان پنج گانه نخست
۵۷ کیلوگرم: ۱- احمد محمدنژاد جوان ۲- میلاد ولی زاده ۳- ابراهیم خواری و علی مومنی ۵- مقیب اله نظامی (افغانستان) و مجتبی سلطان زاده ۷- مهدی رحیمی ۸- رضا مومنی ۹- احسان سنچولی ۱۰- خطاب عمر شوکوت (عراق)
۶۵ کیلوگرم: ۱- محمدرضا شاکری ۲- ابراهیم الهی ۳- محمدعلی عموزاد و کیان محمودجانلو ۵- علی علیزاده و آرمین حبیب زاده ۷- عباس ابراهیم زاده ۸- امیرحسین شامی ۹- مجید داستان ۱۰- جواد جوادی
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمد بخشی ۲- علی اکبر زرودی ۳- مرتضی قیاسی و رحمان رحیم پور ۵- امیررضا اکبرزاده و تمحمد قاسمعلی ۷- علی رضائی ۸- رضا مقتدر ۹- امید صادقی ۱۰- عرفان نجف نژاد
۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی ۲- محمد نخودی ۳- سبحان یاری و عبداله شیخ اعظمی ۵- محمد باقری و مصطفی قیاسی ۷- محمد قلعه سری ۸- فریبرز بابایی ۹- هادی شرفبیانی ۱۰- علی غلامی
۹۲ کیلوگرم: ۱- محمدمبین عظیمی ۲- محمدجواد ابراهیمی ۳- ارشک محبی و سبحان اصغری ۵- حسین شهبازی و محمدرضا قیاسی ۷- سیدمحمدحسین میرباغبان ۸- میلاد صرمی ۹- امیررضا دلیری ۱۰- علیرضا صابریان.

این مسابقات فردا جمعه در پنج وزن دوم دنبال خواهد شد

 

 

 

لینک کوتاه : https://fater24.ir/?p=1309
  • نویسنده : عماد چربگو

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

lll